İade ve Değişim

Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade, 30 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.

Tahrip edilmiş, kullanılmış, kutusuz, garanti belgesi ve aksesuarları eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.

Siparişiniz tarafınıza ulaştığında ürün ile ilgili herhangi bir problem var ise aynı gün içerisinde bilgi@istanbulhobi.net adresine durumu bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

İade ve değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi MNG Kargo ile “Gönderici Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. İade ve Değişimlerde Karşı Ödemeli kargolar kabul edilmemektedir.

İade gönderileriniz ile birlikte iade faturanızı ve irsaliye düzenleyerek göndermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde iade ve değişimleriniz kabul edilmeyecektir.

İade ve değişim hakkında detaylı bilgi için; 0324 329 13 23 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. İade ve Değişim Adresi: İletişim sayfamızdan görebilirsiniz.

Kargonuzun tarafımıza ulaşmasıyla birlikte teknik servis kontrolleri yapıldıktan sonra ürünler kusursuz olarak ve paketi açılmamış şekilde gönderilmişse iade işlemleri başlatılır.

İade işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde tarafınıza yansır. Bu sürece Viotek / İnvia müdahale edememektedir.